• alt
  • alt

O Süda

Společnost SÜDA je na trhu už od roku 1924. Byla založena ve městě Pforzheim a je pokládána v Německu i ve světě za velmi kvalitní značku. Toto velmi vysoké mínění získala během let vývoje a zkušeností v oblasti péče o nohy a ruce, které může zajistit svým zákazníkům vynikající kvalitou. Přesvědčí se o tom každý, kdo kosmetiku, výrobky a nástroje zkusí.

Spojením dvou silných značek IONTO COMED a SÜDA  Vám můžeme v novém katalogu na stránkách www.spago.cz poprvé představit produkty a služby, které odpovídají přesně Vašim požadavkům. Mezi spoustou už vyzkoušených produktů nabízíme i hodně zajímavých nových vývojových trendů, které jsou výsledkem odborných znalostí IONTO COMED a SÜDA. Inovace jako např. unikátní technologie pro tichý výkon sušícího systému nebo nové pedikérské křeslo PIONEER Comfort jsou jen dva příklady.

Stále rostoucí poptávka po různých, někdy i vysoce specializovaných systémech od kosmetické péče o nohy přes mobilní řešení pediatrické medicíny a produktech přivedla nyní i odbornou značku Süda do České Republiky.

Přesvědčte se sami mnohými výhodami kombinované značky IONTO COMED a SÜDA s unikátním sortimentem výrobků z vlastní německé produkce.

Naši konzultanti jsou Vám k dispozici a vždy Vám spolehlivě poradí. Využijte možností ze stále rostoucích nároků na péči o nohy a pedikérská ošetření díky značce Süda.

 

TIP: Původně byla většina produktů vyvinuta pro profesionální pedikéry, ale vzhledem ke skvělým výsledkům a ohlasu zákazníků se nově vyrábí i v menších baleních pro domácí použití.

Na stránkách www.spago.cz najdete nejlepší nabídku produktů a kosmetiky, jak pro wellness, tak i pro koncového zákazníka v oblasti pedikúry.

Výhradní zastoupení pro Českou Republiku zajišťuje společnost CDB Group s.r.o.